Další seriály
serial gilmorova děvčata online česky zdarma serial spartakus online česky zdarma serial teorie velkeho tresku online česky zdarma serial Přátelé online česky zdarma image Ano šéfe online image Jiste pane ministře online serial Futurama online česky zdarma image Simpsonovi online

Choosing web hosting is always a challenge, please consider this hostmonster review and greengeeks review.

Dave Lister


lepsi nez zivot onlineDave Lister je pomocný technik na Červeném trpaslíku, který jako jediný přežil jadernou katastrofu. Zachránilo ho to, že neuposlechl kapitánova rozkazu a nenechal si odebrat svoji kočku. Za trest byl umístěn do stáze, kde byl nakonec 3000 miliony let (+/-). Lister má nejnižší hodnost na lodi- dokonce nižší i než Rimmer a to je co říct. Lister miluje Kristýnu Kočanskou, ale ta jeho city příliš neopětuje.  Lister miluje kari, pivo, hraní na kytaru a poflakování se. Svým chováním neustále popouzí Rimmera, což je jedna z jeho největších zábav.

Ve třinácti letech začal pracovat v supermarketu jako obsluha vozíku a dopustil se několika kriminálních deliktů. V sedmnácti zakládá skupinu Degen a spol. Po deseti letech opouští supermarket, protože se nechce stát otrokem své kariéry. Maturitu nemá, protože na výtvarné průmyslovce to nebylo podle jeho představ, a tak ji opustil. Potom začíná pracovat na Červeném trpaslíkovi, členem posádky lodi se stal poté, co se probudil po oslavě 24. narozenin na Mimasu s pasem na jméno Emily Berksteynová. 23. března 2181 se zjistilo, že Lister propašoval na loď kočku a byl odsouzen k 18 měsícům ve stázové kabině. Byl probuzen za 3 000 000 let.

Dave Lister účinkuje ve všech dílech Červeného trpaslíka online.


zdroj: wikipedia.org

 
esmeralda online
tralala
LEgenda Karel Gott písničky, koncerty apod. Najdi si vyjmenovaná slova po b,f,l,m,p,s,v,z. RealFlex Dárek dárky Zdarma seriál Spartakus online Boty a oblečení Reebok pro sportovní a každodení nošení. Dámské a pánské tašky přes rameno značkové a levné.