Další seriály
serial gilmorova děvčata online česky zdarma serial spartakus online česky zdarma serial teorie velkeho tresku online česky zdarma serial Přátelé online česky zdarma image Ano šéfe online image Jiste pane ministře online serial Futurama online česky zdarma image Simpsonovi online

Choosing web hosting is always a challenge, please consider this hostmonster review and greengeeks review.

Arnold Rimmer

cerveny trpaslik online karantena 4x5Arnold Rimmer je stejně jako Lister údržbář na červeném trpaslíku. Protože však neměl ty "správné rodiče", tak má stále druhou nejnižší hodnost na lodi. Neustále píše stížnosti na Listera. Jeho hlavním posláním je opravovat trysky v automatu na polévku. Je to on kdo zavinil jadernou katastrofu na Červeném trpaslíku (první díl Konec), když neutěsnil tepelný štít. Jelikož neustále propadá u důstojnických zkoušek, nevypadá to s jeho kariérou nijak růžově. Rimmer si snažil vychovat Krytona, ale nakonec se mu to díky Listerovi nepodařilo.

Arnold Jidáš Rimmer, BDp. SDp. (bronzový diplom za plavání, stříbrný diplom za plavání) (v originále anglicky Arnold Judas Rimmer, BSc. SSc.bronze swimming certificate, silver swimming certificate), někdy označován (většinou sám sebou) jako Arnold Jonathan Rimmer, je fiktivní postava seriálu Červený trpaslík

Postava je lehce identifikovatelná díky velkému tiskacímu písmenu H na čele označujícímu Hologram (nebo hidiot - díl sebevědomí a mindrák), které má ve větší části seriálu. Rimmera v seriálu hraje Chris Barrie, jeho postava představuje nevyrovnaného neurotického, hnidopišského, puntičkářského, zahořklého, osamělého jedince, který má problémy jednak se zbytkem posádky, jednak i s ostatními. Většina posádky jej považuje za přehnaně horlivého, až blázna. Touží být povýšen, neustále však propadá (dvanáctkrát) u důstojnických zkoušek, které pro své povýšení potřebuje.

Arnold Rimmer získal v dětství dva plavecké diplomy, které používá u svého jména jako tituly. V seriálu je však dále vysvětleno, že Rimmer ve skutečnosti plavat neumí. Jeho jediná životní (spíš by se hodilo napsat posmrtná) láska byla kapitán Nirvana Crane. Nikým jiným nebyl (podle všech informací) milován, ani svou vlastní matkou.


Zdroj wikipedia.org

 
esmeralda online
tralala
LEgenda Karel Gott písničky, koncerty apod. Najdi si vyjmenovaná slova po b,f,l,m,p,s,v,z. RealFlex Dárek dárky Zdarma seriál Spartakus online Boty a oblečení Reebok pro sportovní a každodení nošení. Dámské a pánské tašky přes rameno značkové a levné.